Prezydium Zarządu Wojewódzkiego PSL kadencja 2016-2020

 

 

 

   Jolanta Fedak- Prezes

 

 

 

 

 

   Glaz Mirosław- Wiceprezes

 

 

 

 

 

   Janowicz Henryk- Wiceprezes

 

 

 

 

 

   Kaczmarek Jarosław- Wiceprezes

 

 

 

 

 

   Szykuła Maciej- Wiceprezes

 

 

 

 

 

   Dąbrowski Arkadiusz- Sekretarz

 

 

 

 

 

   Tomczyszyn Stanisław- Skarbnik

 

 

 

 

 

   Fabiś Jerzy- członek

 

 

 

 

 

   Fiedorowicz Czesław- członek

 

 

 

 

 

 

   Gawlik Romuald- członek

 

 

 

 

 

Gwóźdź Sebastian- członek

 

 

 

 

 

 

   Halasz Marek- członek

 

 

 

 

 

   Król Roman- członek

 

 

 

 

   Owsiak Leopold- członek

 

 

 

 

 

   Peczkajtis Stanisław- członek

 

 

 

 

 

Skrzyczyński Tadeusz- członek

 

 

 

 

   Starzewska Jolanta- członek

 

 

 

 

 

Wydrych Zbigniew- członek

 

 

 

 

   Ziarek Andrzej- członek

 

 

 

 

 

 

 


Członkowie Zarządu Wojewódzkiego PSL Województwa Lubuskiego w kadencji 2016-2020

Fedak Jolanta - Zielona Góra, Prezes ZW PSL

Chinalska Anna- krośnieński

Czerepko Jacek - krośnieński

Dąbrowski Arkadiusz - Zielona Góra

Dembiński Piotr- Zielona Góra

Deptuch Michał - sulęciński

Domagała Małgorzata - gorzowski

Fabiś Jerzy - zielonogórski

Fiedorowicz Czesław- Zielona Góra

Gabryelski Grzegorz - międzyrzecki

Gawlik Romuald - strzelecko drezdenecki

Gąsik Mirosław - żagański

Giemza Józef- nowosolski

Glaz Mirosław - krośnieński

Gwóźdź Sebastian- międzyrzecki

Halasz Marek - strzelecko drezdenecki

Janowicz Henryk - żagański

Jaskulski Adam - zielonogórski

Jednoszewski Edward- słubicki

Kaczmarek Jarosław - międzyrzecki

Kołodziej Zbigniew- świebodziński

Komar Anna- nowosolski

Król Roman - gorzowski

Kruszewska Anita - Gorzów Wlkp.

Kucharska Barbara- strzelecko- drezdenecki

Kulczyński Sławomir - słubicki

Majewski Tomasz - żarski

Malec Artur - Zielona Góra

Olejniczak Mirosław - nowosolski

Owsiak Leopold - słubicki

Peczkajtis Stanisław - sulęciński

Plewa Zofia- międzyrzecki

Półtorak Wojciech - świebodziński

Rubacha Józef- żagański

Skrzyczyński Tadeusz - wschowski

Starzewska Jolanta - świebodziński

Szykuła Maciej - Gorzów Wlkp.

Tomczyszyn Stanisław - żagański

Urbaniak Anna- Zielona Góra

Urbański Tomasz - wschowski

Wydrych Zbigniew - żarski

Ziarek Andrzej - nowosolski